Expert Roczniak

Naszą misją jest dostarczenie naszym Klientom profesjonalnych, najwyższej jakości usług motoryzacyjnych, przy zastosowaniu najnowszych technologii i zachowaniu najwyższych standardów pracy. Osiągamy dzięki temu zadowolenie Klientów, mając świadomość ich zaufania. Jesteśmy wiarygodni, rzetelni i uczciwi.

Specjalistyczny Serwis EXPERT Roczniak, z myślą o Klientach, nieustannie wprowadza innowacje, wyznaczając nowe standardy wśród konkurencji oraz podnosząc wysoki poziom oferowanych usług. Serwis EXPERT Roczniak jest w pełni skomputeryzowany i wyposażony w nowoczesne narzędzia, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Chcemy zapewnić bezpieczeństwo na drodze każdej osobie, która zwróci się do nas ze swoim samochodem – dlatego stawiamy na rzetelność i dokładność.

Realizacja misji jest wyznacznikiem naszych celów jakimi są:

  • świadczenie usług motoryzacyjnych najwyższej jakości
  • bycie liderem dzięki wyznaczaniu standardów i wdrażaniu najnowszych technologii. Dzięki temu jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją
  • osiąganie zadowolenia naszych Klientów. Usługi najwyższej jakości oferowane w możliwie niskiej cenie zaprocentowały zaufaniem i uznaniem.

Wiemy, że zapewnienie usług na odpowiednim poziomie wymaga nowoczesnego sprzętu i doświadczonych pracowników. Nasz serwis posiada kompletne wyposażenie wysokiej jakości, umożliwiające obsługę pełnej gamy samochodów osobowych i dostawczych.