Expert Roczniak

O firmie

Specjalistyczny Serwis Expert Roczniak to jeden z liderów w dziedzinie obsługi samochodów.

Zapewniamy gwarancję fachowej oraz profesjonalnej naprawy Państwa pojazdów. Posiadamy doświadczony zespół, który wyróżnia szeroka wiedza i pasja do samochodów. Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży motoryzacyjnej w Tarnowie i nie tylko – zaufali nam Klienci z całej Polski. Od … roku zdobywamy doświadczenie i nowe umiejętności. Stawiamy na nowoczesne technologie i specjalistyczny sprzęt wysokiej klasy, dzięki czemu nasza praca wykonywana jest z niezwykłą starannością, precyzją oraz rzetelnością.

Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo poważnie – oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników.

Nasza firma z myślą o Klientach przez lata do swojej oferty wprowadziła wiele innowacyjnych zmian, wyznaczając nowe standardy wśród konkurencji oraz cały czas podnosząc wysoki poziom oferowanych usług. Serwis Expert Roczniak jest w pełni skomputeryzowany i wyposażony w nowoczesne narzędzia, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Naszym zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa na drodze każdej osobie, która zwróci się do nas ze swoim samochodem – dlatego stawiamy na rzetelność i dokładność.

Nasz zespół

Firmę EXPERT-Roczniak tworzy zespół specjalistów z branży motoryzacyjnej. Każdy jest profesjonalistą w swojej dziedzinie, sukces zawdzięczamy łączeniu pracy z ciągłym doskonaleniem oraz pasją do tego co robimy.

Spośród grona firm z branży wyróżnia nas profesjonalizm a we wszystkim co robimy stawiamy na fachową obsługę i zadowolenie klienta.

Nasze cele

Celem EXPERT Roczniak jest świadczenie najwyższej jakości usług i dostarczanie pełnej gamy najlepszych produktów motoryzacyjnych.

EXPERT Roczniak wyznacza standardy i wdraża najnowsze technologie. Jest zawsze o krok przed innymi.

Najważniejsze dla EXPERT Roczniak jest zadowolenie Klientów. Usługi najwyższej jakości oferowane w najniższej cenie zaprocentowały zaufaniem i uznaniem.

EXPERT Roczniak wprowadza innowacyjne rozwiązania w obiektach wyposażonych w najnowsze urządzenia diagnostyczne i naprawcze.

Pracownicy firmy szkolą się poszerzając swoje kompetencje, aby rozwiązać każdy, nawet najbardziej skomplikowany motoryzacyjny problem. Ich profesjonalizm i doświadczenie uzupełniane są o wiedzę z zakresu najnowszych technologii.

Dbałość o szczegóły, rzetelność i precyzja wykonania wszelkiego rodzaju usług oferowanych w EXPERT Roczniak są gwarancją bezpiecznej i spokojnej jazdy.

Jesteśmy szczególnie związani i specjalizujemy się serwisem samochodów marki Mercedes.

Wiemy, że zapewnienie usług na odpowiednim poziomie wymaga nowoczesnego sprzętu i doświadczonych pracowników. Nasz serwis posiada kompletne wyposażenie wysokiej jakości, umożliwiające obsługę pełnej gamy samochodów osobowych i dostawczych.

Nasi doradcy serwisowi traktują każdą sytuację personalnie, dzięki czemu możesz być pewien, że Twój samochód jest w fachowych rękach.Od lat cieszymy się zaufaniem setek klientów. Na bieżąco staramy się rozwijać, aby sprostać najwyższym wymaganiom.

Nasza historia

Firma EXPERT Roczniak od początku swego istnienia zajmowała się głównie serwisem i montażem samochodowych instalacji gazowych. Kolejne lata i budowane wciąż zaufanie klientów, pozwoliły na dynamiczny rozwój firmy.

To właśnie dogłębne zrozumienie potrzeb rynku motoryzacyjnego pozwoliło na dostosowanie serwisu do świadczenia usług na najwyższym, światowym poziomie. Czas ten pokazał jakich usług oczekują Klienci i jakiego rodzaju rozwiązania są istotne dla posiadaczy czterech i dwóch kółek.

Jako pierwszy powstał warsztat przy ul. 16 Pułku Piechoty. Wraz z poszerzającą się listą świadczonych usług oraz stale rosnącą ilością zleceń, firma EXPERT Roczniak zmuszona była znaleźć większe miejsce na swoją działalność. Kolejną bazą został zakład przy ul. Goldhammera 15 w Tarnowie. Działała myjnia samochodowa, serwis opon, montaż instalacji gazowych oraz rozbudowany auto-serwis. Prowadzone były szkolenia w zakresie montażu instalacji gazowych, w których udział brały firmy świadczące usługi motoryzacyjne z całej Polski.

Był to warsztat samochodowy – wyznaczający nowe standardy wśród innych firm na rynku motoryzacyjnym, a kolejne zmiany i udoskonalenia cały czas potwierdzały fachowość i rzetelność rozwiązań stosowanych w firmie EXPERT Roczniak.

Dbałość o szczegóły, perfekcja wykonania, wygoda i poczucie bezpieczeństwa kierowców i ich pasażerów pozwoliły na kolejne inwestycje.

W 2007 roku, po licznych przeprowadzkach ruszyła, a rok później została zakończona budowa pierwszego w pełni skomputeryzowanego specjalistycznego serwisu EXPERT Roczniak.

Serwis powstał przy ul. Błonie 5. Znajduje się tam 26 stanowisk montażowych i serwisowych, a rzetelna obsługa i wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań sprawiły, że EXPERT Roczniak jest najlepiej rozpoznawalną firmą branży motoryzacyjnej nie tylko w Tarnowie ale i całej Polsce.

Wspieramy


PIŁKA NOŻNA

ŻUŻEL

KOSZYKÓWKA

BMW GERMAN FEST

KULTURYSTYKA

PASJONACI MOTORYZACJI

FUTSAL

SPORTY SAMOCHODOWE

SZKÓŁKA BOKSERSKA

UNIA TARNÓW

PSOUU

DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNE