O firmie

Specjalistyczny Serwis Expert Roczniak to lider w dziedzinie obsługi samochodów.

Serwis EXPERT Roczniak to firma, która świadczy szerokie spektrum usług motoryzacyjnych. Korzystając z ponad 25 letniego doświadczenia w branży, zatrudniając wysoko wykwalifikowany personel o profesjonalnym podejściu do swoich obowiązków, gwarantujemy najwyższą jakość prac serwisowych i montażowych.

Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo poważnie – oferujemy wysokiej jakości sprzęt oraz wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników.

Zapewniamy gwarancję fachowej oraz profesjonalnej naprawy pojazdów. Posiadamy doświadczony personel, który wyróżnia szeroka wiedza i pasja do samochodów. Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży motoryzacyjnej w Tarnowie i nie tylko – ufają nam Klienci z całej Polski. Nieustannie zdobywamy nowe doświadczenie i umiejętności. Stawiamy na najnowocześniejsze technologie i specjalistyczny sprzęt wysokiej klasy, dzięki czemu nasza praca wykonywana jest z niezwykłą starannością, precyzją oraz rzetelnością.

Dojazd do Serwisu EXPERT Roczniak jest bardzo wygodny. Siedziba Firmy mieści się w Tarnowie przy ul. Błonie 5, a więc w miejscu ważnego węzła komunikacyjnego. Dojazd z kierunków Kraków, Rzeszów, a także Kielce, zarówno przy korzystaniu z autostrady A4 jak i drogi krajowej 94 (dawna „czwórka”) jest bardzo prosty i szybki. Zapewniamy także miejsca parkingowe. Klienci oczekujący na realizację usług, czas mogą spędzić w przytulnej, klimatyzowanej poczekalni wyposażonej w telewizor i dostęp do WiFi. Mogą również przespacerować się do położonych nieopodal centrów handlowych; Echo lub Gemini.

Zespół

Zespół

Firmę EXPERT-Roczniak tworzy zespół specjalistów z branży motoryzacyjnej. Każdy jest profesjonalistą w swojej dziedzinie, sukces zawdzięczamy łączeniu pracy z ciągłym doskonaleniem oraz pasją do tego co robimy.

Spośród grona firm z branży wyróżnia nas profesjonalizm a we wszystkim co robimy stawiamy na fachową obsługę i zadowolenie klienta.

Cel

Cel

Naszą misją jest dostarczenie naszym Klientom profesjonalnych, najwyższej jakości usług motoryzacyjnych, przy zastosowaniu najnowszych technologii i zachowaniu najwyższych standardów pracy. Osiągamy dzięki temu zadowolenie Klientów, mając świadomość ich zaufania. Jesteśmy wiarygodni, rzetelni i uczciwi.

Specjalistyczny Serwis EXPERT Roczniak, z myślą o Klientach, nieustannie wprowadza innowacje, wyznaczając nowe standardy wśród konkurencji oraz podnosząc wysoki poziom oferowanych usług. Serwis EXPERT Roczniak jest w pełni skomputeryzowany i wyposażony w nowoczesne narzędzia, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Chcemy zapewnić bezpieczeństwo na drodze każdej osobie, która zwróci się do nas ze swoim samochodem – dlatego stawiamy na rzetelność i dokładność.

Realizacja misji jest wyznacznikiem naszych celów jakimi są:

  • świadczenie usług motoryzacyjnych najwyższej jakości
  • bycie liderem dzięki wyznaczaniu standardów i wdrażaniu najnowszych technologii. Dzięki temu jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją
  • osiąganie zadowolenia naszych Klientów. Usługi najwyższej jakości oferowane w możliwie niskiej cenie zaprocentowały zaufaniem i uznaniem.

Wiemy, że zapewnienie usług na odpowiednim poziomie wymaga nowoczesnego sprzętu i doświadczonych pracowników. Nasz serwis posiada kompletne wyposażenie wysokiej jakości, umożliwiające obsługę pełnej gamy samochodów osobowych i dostawczych.

Nasza historia

Nasza historia

Specjalistyczny Serwis EXPERT Roczniak od początku swego istnienia zajmował się głównie serwisem i montażem samochodowych instalacji gazowych. Lata oferowania usług wysokiej jakości pozwoliły na zdobycie zaufania klientów i dynamiczny rozwój firmy.

To właśnie dogłębne zrozumienie potrzeb rynku motoryzacyjnego pozwoliło na dostosowanie serwisu do świadczenia usług na najwyższym, światowym poziomie. Czas pokazał jakich usług oczekują nasi Klienci i jakiego rodzaju rozwiązania są istotne dla posiadaczy czterech i dwóch kółek.

Działalność rozpoczynaliśmy w warsztacie przy ul. 16 Pułku Piechoty. Wraz z poszerzającą się listą świadczonych usług oraz stale rosnącą ilością zleceń, Serwis EXPERT Roczniak zmuszony był znaleźć większe miejsce na swoją działalność. Kolejnym miejscem w którym oferowaliśmy swoje usługi był warsztat przy ul. Goldhammera 15. Działała tam myjnia samochodowa, serwis opon, montaż instalacji gazowych oraz rozbudowany auto-serwis. Prowadzone były szkolenia w zakresie montażu instalacji gazowych, w których udział brały firmy świadczące usługi motoryzacyjne z całej Polski.

Był to warsztat samochodowy – wyznaczający nowe standardy wśród innych firm na rynku motoryzacyjnym, a kolejne zmiany i udoskonalenia cały czas potwierdzały fachowość i rzetelność rozwiązań stosowanych w firmie EXPERT Roczniak.

Dbałość o szczegóły, perfekcja wykonania, wygoda i poczucie bezpieczeństwa kierowców i ich pasażerów pozwoliły na kolejne inwestycje.

W 2007 roku ruszyła, a rok później została zakończona budowa pierwszego samodzielnego, w pełni skomputeryzowanego specjalistycznego serwisu EXPERT Roczniak.

Nowoczesny, przestronny, klimatyzowany obiekt z licznymi miejscami pracy dostosowanymi do specjalistycznych potrzeb powstał przy ul. Błonie 5. Znajduje się tam 26 stanowisk montażowych i serwisowych, a rzetelna obsługa i wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań sprawiły, że Specjalistyczny Serwis EXPERT Roczniak jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm branży motoryzacyjnej nie tylko w Tarnowie, ale i całej Polsce.

Wspieramy

Wspieramy


PIŁKA NOŻNA

ŻUŻEL

KOSZYKÓWKA

BMW GERMAN FEST

KULTURYSTYKA

PASJONACI MOTORYZACJI

FUTSAL

SPORTY SAMOCHODOWE

SZKÓŁKA BOKSERSKA

UNIA TARNÓW

PSOUU

DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNE
exro-redaktor