Expert Roczniak

Specjalistyczny Serwis EXPERT Roczniak od początku swego istnienia zajmował się głównie serwisem i montażem samochodowych instalacji gazowych. Lata oferowania usług wysokiej jakości pozwoliły na zdobycie zaufania klientów i dynamiczny rozwój firmy.

To właśnie dogłębne zrozumienie potrzeb rynku motoryzacyjnego pozwoliło na dostosowanie serwisu do świadczenia usług na najwyższym, światowym poziomie. Czas pokazał jakich usług oczekują nasi Klienci i jakiego rodzaju rozwiązania są istotne dla posiadaczy czterech i dwóch kółek.

Działalność rozpoczynaliśmy w warsztacie przy ul. 16 Pułku Piechoty. Wraz z poszerzającą się listą świadczonych usług oraz stale rosnącą ilością zleceń, Serwis EXPERT Roczniak zmuszony był znaleźć większe miejsce na swoją działalność. Kolejnym miejscem w którym oferowaliśmy swoje usługi był warsztat przy ul. Goldhammera 15. Działała tam myjnia samochodowa, serwis opon, montaż instalacji gazowych oraz rozbudowany auto-serwis. Prowadzone były szkolenia w zakresie montażu instalacji gazowych, w których udział brały firmy świadczące usługi motoryzacyjne z całej Polski.

Był to warsztat samochodowy – wyznaczający nowe standardy wśród innych firm na rynku motoryzacyjnym, a kolejne zmiany i udoskonalenia cały czas potwierdzały fachowość i rzetelność rozwiązań stosowanych w firmie EXPERT Roczniak.

Dbałość o szczegóły, perfekcja wykonania, wygoda i poczucie bezpieczeństwa kierowców i ich pasażerów pozwoliły na kolejne inwestycje.

W 2007 roku ruszyła, a rok później została zakończona budowa pierwszego samodzielnego, w pełni skomputeryzowanego specjalistycznego serwisu EXPERT Roczniak.

Nowoczesny, przestronny, klimatyzowany obiekt z licznymi miejscami pracy dostosowanymi do specjalistycznych potrzeb powstał przy ul. Błonie 5. Znajduje się tam 26 stanowisk montażowych i serwisowych, a rzetelna obsługa i wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań sprawiły, że Specjalistyczny Serwis EXPERT Roczniak jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm branży motoryzacyjnej nie tylko w Tarnowie, ale i całej Polsce.