Expert Roczniak

Darmowe szkolenia techniki bezpiecznej jazdy, emocjonujące wyścigi młodych adeptów sportu rajdowego oraz grill dla widzów to główne, ale nie jedyne atrakcje finałowej, III rudny zawodów Junior Cup Rally & Race 2017, która odbędzie się 16 września na torze Motodrom Tarnów OPEN DRIVE.

Start zawodów zaplanowano na godz. 16.00, ale już od godziny 13.00 w ramach otwartych dni toru Motodrom Tarnów OPEN DRIVE, wszyscy chętni mieszkańcy Tarnowa i okolic będą mogli skorzystać z darmowego szkolenia techniki bezpiecznej jazdy (warunkiem udziału w szkoleniu jest przyjazd własnym samochodem).

Zawody stanowią trzecią, finałową edycję cyklu Junior Cup Rally & Race 2017, oprócz nagród dla zwycięzców poszczególnych kategorii przewidziano również Puchar legendy moto sportu Andrzeja Jaroszewicza dla najszybszego kierowcy. Przypomnijmy, że cykl Junior Cup Rally & Race 2017 to jedyna tego typu impreza w Polsce, w której mogą startować najmłodsi adepci sportu motorowego! W trakcie trwania zawodów Specjalistyczny Serwis EXPERT Roczniak zaprasza na grilla dla zawodników i kibiców. Podczas przerwy w zawodach rozegrany zostanie pokazowy wyścig równoległy.

Harmonogram imprezy:

13.00 – 15.30 Szkolenia z zakresu doskonalenia techniki jazdy samochodem pod okiem doświadczonych kierowców.
15.30 – 16.00 Przyjmowanie zgłoszeń do III Runda Junior Cup Rally & Race 2017
16.00 – 16.30 Badanie techniczne i odprawa zawodników
16.30 Start pierwszego zawodnika
18.00 Pokazowy wyścig równoległy
19.30 Dekoracja najlepszych kierowców III Rundy JCR&R.

Główny partnerem wydarzenia jest Serwis Specjalistyczny EXPERT Roczniak.

Zapraszamy!